Marka

Model

Silnik (Rocznik)


Obniżka!

-5%

Zestaw hamulcowy Golf MK7 elektryczny Zestaw ATE Zobacz większe

Zestaw hamulcowy Golf MK7 elektryczny Zestaw ATE

golfmk7elektryczny

Nowy produkt

Zestaw hamulcowy do GOLF MK 7 wersja elektryczna.
Zestaw ATE:
Klocki przód i tył
Tarcze przód i tył
Cena za komplet.

Więcej szczegółów

1 007 zł brutto

1 060 zł brutto

Więcej informacji

ATE to jeden z bardziej znanych i cenionych producentów tarcz hamulcowych na świecie. Marka ta należy do grupy Continental, i może pochwalić się ponad 100-letnim doświadczeniem w produkcji komponentów układu hamulcowego. W swojej działalności ATE szczególną uwagę przywiązuje do standardów jakości, innowacyjności i kompetencji systemowych. Sprzedaż 4 mln tarcz hamulcowych daje ATE pozycję czołowego dostawcy tych elementów w Europie. Tarcze hamulcowe ATE wykorzystują na pierwszy montaż tacy producenci samochodów jak Audi, VW, Seat, BMW, Porsche, Mercedes, Opel i wielu innych. To znakomity wybór dla wszystkich tych, którzy cenią jakość i niezawodność.

 

Tarcze hamulcowe ATE dostępne są w dwóch, głównych liniach produktowych:


Seria ATE Original

Tarcze z tej serii produkowane są z najwyższej jakości żeliwa wysokowęglowego, dzięki czemu charakteryzują się optymalną trwałością i eliminują nadmierne ścieranie oraz piszczenie hamulców. Są to produkty dopracowane do perfekcji, o czym świadczą najmniejsze tolerancje rzędu maksymalnie 30 mikrometrów dla bicia tarcz i 10 mikrometrów dla odchyłki grubości. Tarcze hamulcowe ATE Original są tarczami hamulcowymi, które można z powodzeniem stosować jako zamienniki oryginalnych części.

ABY ZNALEŹĆ PRODUKT DO SWOJEGO SAMOCHODU SKORZYSTAJ Z WYSZUKIWARKI POWYŻEJ: MARKA>MODEL>SILNIK>ROCZNIKI>TARCZE HAMULCOWE

 

 

 

 

Klocki hamulcowe ATE Original

Klocki hamulcowe ATE Original to produkty najwyższej jakości. Świadczyo tym fakt, że są one wykożystywane przez wielu producentów samochodów jako fabryczne wyposażenie. Produkty ATE znacznie przewyższają wprowadzoną w EU normę ECE-R90 w której zapisane są parametry jakie muszą spełniać klocki hamulcowe. Dodatkowo należy wpomnieć, że wewnętrzne specyfikacje ATE są znacznie bardziej restrykcyjne niż dyrektywa ECE. Kupując klocki ATE ma się pewność, że jakość hamowania będzie taka sama lub wyższa niż na produktach fabrycznych.

 

 

 

Śledź nas na Facebooku