Marka

Model

Silnik (Rocznik)


paź 17, 2018 1 Comments Wiadomości produktowe

Hamulce EBC Brakes Apollo Balanced Brake Kits - długo oczekiwane tarcze i zestawy

Zestawy hamulcowe Balanced Brake Kits™ zostały w 100% zaprojektowane i wyprodukowane w Wielkiej Brytanii. Hamulce EBC posiadają najnowsze wysokowydajne 4-tłokowe zaciski hamulcowe wytwarzane są z najwyższej jakości materiałów. Udoskonalone działanie i wygląd sprawiają, że nawet najbardziej wymagający kierowcy będą usatysfakcjonowani wysoką precyzją hamowania nie tylko w ruchu ulicznym, ale i na torze wyścigowym! Tym, co odróżnia hamulce EBC od innych  które tylko częściowo wspomagają pojedynczą oś  jest fakt, że każdy front hamulców EBC jest dostarczany w komplecie z dopasowanymi tylnymi klockami ciernymi i przewodem hamulcowym w stalowym oplocie  i to bez żadnych dodatkowych kosztów. To pierwszy zestaw hamulcowy, którym można się cieszyć od razu po wyciągnięciu z pudełka! Idea jest prosta — więcej sprzętu, większa wydajność.

Każda dwuczęściowa tarcza hamulcowa wykorzystuje opatentowany system w pełni pływającego* bębenka, który pozwala na swobodne wykorzystanie tarczy hamulcowej nawet podczas intensywnego hamowania. Tarcze hamulcowe są odlewane z wysokiej jakości stopu G3500 z 48 zakrzywionymi skrzydełkami, tak, aby uzyskać najbardziej efektywne rozpraszanie ciepła.

Zestawy będą dostępne dla tarcz o wymiarach: 300x28, 330x28, 355x28, 380x32 mm. Możesz być pewny, że znajdziesz zestaw idealny dla każdego samochodu czy stylu jazdy.

* pływające tarcze hamulcowe zwiększają powierzchnię, na której pracują klocki hamulcowe, a to zwiększa pojemność cieplną tarczy.

Related Articles

Comments (1)

  • That's what we are looking for. Regards, <a href="http://jasaseomurah.org">website</a> atau <a href="https://jasaseo.club">page</a>.

    Manstav
    sty 9, 2021

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
Website: (Site url with http://)
* Comment:
Type Code

Śledź nas na Facebooku