Marka

Model

Silnik (Rocznik)


wrz 11, 2017 0 Comments Wiadomości produktowe

Tarcze hamulcowe Rotinger

Tarcze hamulcowe to podstawowy element układu hamulcowego i na pewno jeden z najważniejszych. Jeśli już posiadamy dobre klocki hamulcowe i zastanawiamy się jakie tarcze wybrać, ale poszukujemy czegoś co dobrze wygląda, jest dobrej jakości to powinniśmy szukać produktu nie o przeznaczeniu sportowym, ale produktu z grupy OEM+. Do takiej grupy należy polski producent Rotinger. Postanowiliśmy zaprezentować produkty tego producenta w poniższym teście.  
Rotinger posiada tarcze wysokonawęglane i w takiej technologii są też wykonane owe tarce hamulcowe. W swej ofercie Rotiger posiada sześć modeli tarcz. Od gładkich przez pięć modeli nacinanych i nawiercanych tarcz hamulcowych do różnych samochodów, które można stosować jako zamiennik oryginalnych tarcz hamulcowych. 
Tarcze hamulcowe Tuning 1 oraz Tuning 2 z indeksem T1 oraz T2. 
 
Tarcze posiadają nacięcia które odprowadzają gazy i pyły oraz powodują obniżanie temperatury układu hamulcowego. W efekcie w połączeniu z dobrymi klockami hamulcowymi tarcze powodują, że układ hamulcowy staje się wydajniejszy i szybciej się zatrzymujemy. 
Tarcze Tuning 3 z indeksem T3. 
Klasyczne tarcze hamulcowe przewiercane wzmagają skuteczność hamowania nie są jednak tak dobre w odprowadzaniu gazów z powierzchni.  
Tarcze Tuning 4 oraz Tuning 5 z indeksem T4 oraz T5 
Ten rodzaj tarcz hamulcowych firmy Rotinger należy do najbardziej zaawansowanych. Tarcze są nacinane oraz przewiercane, są najskuteczniejsze i najlepiej odprowadzają temperaturę. Są wykonane z żeliwa wysokowęglowego i można je stosować we wszystkich typach samochodów. Podnoszą w największym stopniu siłę hamulca i mają jedną z najlepszych cen w tego typu tarczach na rynku.

Related Articles

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
Website: (Site url with http://)
* Comment:
Type Code

Śledź nas na Facebooku