Marka

Model

Silnik (Rocznik)

Oś zabudowy


GODZINY OTWARCIA:
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK
8:00–18:00

SOBOTA
8:00-18:00


 

Producenci

logo.pngW roku 1983 Tarox wyprodukował pierwszą na świecie tarczę hamulcową, która od tamtej pory firma bardzo silnie się rozwinęła zajmując wysoką pozycję na światowym rynku hamulcowym.

Każdy z tarcz hamulcowych firmy Tarox produkowany jest z najwyższej jakości elementów stalowych i żeliwnych. Kunsztu dodaje obróbka ręczna i maksymalna precyzja.
Każda element hamulców Tarox przechodzi kontrole jakości. Nie są sprawdzane linie produkcyjne wybiórczo, a w całości

Tarcze hamulcowe Tarox Bespoke

Od lat siedemdziesiątych drzwi firmy Tarox były otwarte dla klientów bardzo szeroko, firma od zawsze słuchała i zmieniała się dla użytkowników swoich produktów.
Przez wszystkie te lata firma Tarox zdobyła ogromne doświadczenie i wiedzę w o hamulcach. Dzięki temu obecnie produkuje jedne z najlepszych tarcz hamulcowych do Lamborghini, Audi RS3, Porsche, Ferrari i wielu innych egzotyków i supercarów.

 

W ten sposób Tarox swtworzył tarcze hamulcowe BESPOKE. Dzięki nim możesz zmienić tarcze monolityczne, jednoczęściowe w tarcze wieloczęściowe, których właściwości spełniają wymogi samochodów sportowych i superkarów. Można je z powodzeniem stosować w sporcie. Specjalna seria tarcz hamulcowych Tarox Bespoke skoncentrowana jest na modyfikowaniu układu hamulcowego oraz na dostarczaniu zmienników do samochodów posiadających oryginalnie bardzo duże tarcze w rozmiarach 360mm, 370mm, 380mm i większe. Cały katalog jest dostępny poniżej. Znajdź odpowiednie tarcze do swojego samochodu następnie nr. referencyjny przepisz w górnej wyszukiwarce. Jeśli Twój samochód nie jest jeszcze wymieniony, wypełnij formularz kontaktowy w dziale kontakt, a my skontaktujemy się z Tobą.

Lista samochodów do których dostępne są tarcze Tarox BeSpoke: 

Śledź nas na Facebooku