Marka

Model

Silnik (Rocznik)


logo.pngW roku 1983 Tarox wyprodukował pierwszą na świecie tarczę hamulcową, która od tamtej pory firma bardzo silnie się rozwinęła zajmując wysoką pozycję na światowym rynku hamulcowym.

Każdy z tarcz hamulcowych firmy Tarox produkowany jest z najwyższej jakości elementów stalowych i żeliwnych. Kunsztu dodaje obróbka ręczna i maksymalna precyzja.
Każda element hamulców Tarox przechodzi kontrole jakości. Nie są sprawdzane linie produkcyjne wybiórczo, a w całości

Tarcze hamulcowe Tarox Bespoke

Od lat siedemdziesiątych drzwi firmy Tarox były otwarte dla klientów bardzo szeroko, firma od zawsze słuchała i zmieniała się dla użytkowników swoich produktów.
Przez wszystkie te lata firma Tarox zdobyła ogromne doświadczenie i wiedzę w o hamulcach. Dzięki temu obecnie produkuje jedne z najlepszych tarcz hamulcowych do Lamborghini, Audi RS3, Porsche, Ferrari i wielu innych egzotyków i supercarów.

 

W ten sposób Tarox swtworzył tarcze hamulcowe BESPOKE. Dzięki nim możesz zmienić tarcze monolityczne, jednoczęściowe w tarcze wieloczęściowe, których właściwości spełniają wymogi samochodów sportowych i superkarów. Można je z powodzeniem stosować w sporcie. Specjalna seria tarcz hamulcowych Tarox Bespoke skoncentrowana jest na modyfikowaniu układu hamulcowego oraz na dostarczaniu zmienników do samochodów posiadających oryginalnie bardzo duże tarcze w rozmiarach 360mm, 370mm, 380mm i większe. Cały katalog jest dostępny poniżej. Znajdź odpowiednie tarcze do swojego samochodu następnie nr. referencyjny przepisz w górnej wyszukiwarce. Jeśli Twój samochód nie jest jeszcze wymieniony, wypełnij formularz kontaktowy w dziale kontakt, a my skontaktujemy się z Tobą.

Lista samochodów do których dostępne są tarcze Tarox BeSpoke: 

Śledź nas na Facebooku