Marka

Model

Silnik (Rocznik)

Oś zabudowy


GODZINY OTWARCIA:
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK
8:00–18:00

SOBOTA
8:00-18:00


 

Producenci

 

Rotinger to również najwyższej jakości sportowe tarcze hamulcowe wykonywane w małych i dużych seriach, a także na zamówienie. Oprócz doskonałych parametrów fizycznych atutem jest niezwykle atrakcyjne wzornictwo - które przyciąga uwagę wszystkich miłośników tuningu.

Tarcze hamulcowe Rotinger to zaawansowana receptura materiału, numeryczna technologia obróbki oraz zaawansowane techniki wykończenia, takie jak nawiercanie i nacinanie. Obok katalogowej oferty seryjnej producent wykonuje także zlecenia na zamówienie.
Priorytetem jest równowaga formy i treści w ślad za efektowną stylizacją idzie wyraźne skrócenie drogi hamowania, efektywniejsze odprowadzenie zanieczyszczeń i gazów, poprawa chłodzenia i wydłużona żywotność.

Produkty Rotinger pomagają zrealizować marzenia kierowców, którzy kochają sportową jazdę samochodem oraz tunerów, dla których obok parametrów technicznych liczy się także niebanalny wygląd. Przy czym, jest to realizacja marzeń za niezwykle rozsądną cenę.

Zalety tarcz Rotinger Tuning:

  • skrócenie drogi hamowania
  • efektywniejsze odprowadzenie zanieczyszczeń i gazów
  • szybsze chłodzenie
  • wydłużona żywotność

Dla kogo oferta Rotinger Tuning?

  • Kierowcy preferujący dynamiczną jazdę, dla których bezpieczeństwo jest priorytetem.
  • Pasjonaci sportów motorowych uczący się rajdowego rzemiosła.
  • Miłośnicy tuningu poszukujący efektownie wyglądających, a jednocześnie bezpiecznych i nowoczesnych tarcz hamulcowych.

Dlaczego Rotinger Tuning?

  • Rotinger gwarantuje najszerszą linię tuningowych tarcz hamulcowych, ponieważ wykonuje także krótkie serie (a nawet pojedyncze komplety!) na zamówienie.
  • Tarcze tuningowe Rotinger jako jedyne w tej klasie cenowej dostępne są aż w pięciu wzorach tuningowych. W zależności od wyboru klient może otrzymać tarczę nawiercaną, tarczę nacinaną lub nacinaną i nawiercaną, a wszystko to w kilku różnych konfiguracjach.

Jakość przede wszystkim.

Atrakcyjne wzornictwo tarcz tuningowych Rotinger to niewątpliwy atut - szczególnie dla tunerów. Trzeba jednak podkreślić, że w przypadku produktów Rotinger forma idealnie równoważy się z treścią. Wszystkie otwory wykonane są w sposób specjalnie przemyślany, tak, aby ułatwić optymalne chłodzenie tarcz. Atrakcyjne nacięcia również zostały zaprojektowane nieprzypadkowo. Ich wzory gwarantują skuteczne oczyszczanie klocków z zewnętrznych warstw, które tworzą się podczas pracy (osady, "powierzchnia szklista").

Uwaga!
Oryginalne wzornictwo tarcz hamulcowych Rotinger jest owocem badań i w żadnym wypadku nie można go powielać samodzielnie na dowolnych tarczach hamulcowych. Każdy nowy wzór tarcz hamulcowych Rotinger jest testowany w ekstremalnych warunkach, gdzie potwierdzone zostaje pełne bezpieczeństwo eksploatacji.


Śledź nas na Facebooku