Marka

Model

Silnik (Rocznik)


ATE to jeden z bardziej znanych i cenionych producentów tarcz hamulcowych na świecie. Marka ta należy do grupy Continental, i może pochwalić się ponad 100-letnim doświadczeniem w produkcji komponentów układu hamulcowego. W swojej działalności ATE szczególną uwagę przywiązuje do standardów jakości, innowacyjności i kompetencji systemowych. Sprzedaż 4 mln tarcz hamulcowych daje ATE pozycję czołowego dostawcy tych elementów w Europie. Tarcze hamulcowe ATE wykorzystują na pierwszy montaż tacy producenci samochodów jak Audi, VW, Seat, BMW, Porsche, Mercedes, Opel i wielu innych. To znakomity wybór dla wszystkich tych, którzy cenią jakość i niezawodność.

Tarcze hamulcowe ATE dostępne są w dwóch, głównych liniach produktowych:


Seria ATE Original

Tarcze z tej serii produkowane są z najwyższej jakości żeliwa wysokowęglowego, dzięki czemu charakteryzują się optymalną trwałością i eliminują nadmierne ścieranie oraz piszczenie hamulców. Są to produkty dopracowane do perfekcji, o czym świadczą najmniejsze tolerancje rzędu maksymalnie 30 mikrometrów dla bicia tarcz i 10 mikrometrów dla odchyłki grubości. Tarcze hamulcowe ATE Original są tarczami hamulcowymi, które można z powodzeniem stosować jako zamienniki oryginalnych części.

ABY ZNALEŹĆ PRODUKT DO SWOJEGO SAMOCHODU SKORZYSTAJ Z WYSZUKIWARKI POWYŻEJ: MARKA>MODEL>SILNIK>ROCZNIKI>TARCZE HAMULCOWE

Seria ATE PowerDisc

Tarcze z serii PowerDisc przeznaczone są dla najbardziej wymagających użytkowników. Gwarantują najwyższą jakość hamowania uzyskaną poprzez specjalny rowek znajdujący się na całym obwodzie tarczy i odprowadzający gazy oraz zanieczyszczenia. To właśnie te czynniki najczęściej pogarszają skuteczność hamowania, a dzięki ich eliminacji nie musimy zmagać się z efektem fadingu i przyspieszonym zużyciem tarczy hamulcowej. Rowek informuje także użytkownika o stopniu zużycia tarczy hamulcowej. Tarcze ATE PowerDisc opierają się na technologii wykorzystywanej do tej pory wyłącznie w sportach motorowych i pozwalają uzupełnić sportowy wygląd samochodu użytkownika.

ABY ZNALEŹĆ PRODUKT DO SWOJEGO SAMOCHODU SKORZYSTAJ Z WYSZUKIWARKI POWYŻEJ: MARKA>MODEL>SILNIK>ROCZNIKI>TARCZE HAMULCOWE SPORTOWE


Śledź nas na Facebooku