Marka

Model

Silnik (Rocznik)

Centric®Premium Rotors - tarcze premium w dobrej cenie

Centric®Premium Rotors są zamiennikiem oryginalnych tarcz hamulcowych. Są to produkty z grupy premium. Jedne z najlepszych produkowanych. Czarne zabezbieczenie antykorozyjne powoduje,że tarcze posiadają estetyczny wygląd długo po montażu. Produkowane w Stanach Zjednoczonych posiadaję wszelki ceryfikaty i nomry ISO. Tarcze z grupy Premium Rotors posiadają kilka wyróżniających je wykończeń oraz rozwiązań klasyfikujących ten produkt nawyżej w śród światowych producentów części samochodowych.

Co wyróżnia Centric®Premium Rotors ?

 

E-Coat - wykończenie najwyższej klasy

Tarcze hamulcowe Centric® premium wykańczane są proszkowo powłoką, która zapewnia długotrwałą ochronę antykorozyjną. E-powłoka jest lepsza elektrostatycznie a zastosowana emalia powoduje doskonałą wytrzymałość i odporność na wodę, sól i zmienne warunki atmosferyczne. Wykończenia stosowane przez innych producentów zapewnia jedynie minimalną ochronę przed czynnikami atmosferycznymi i są na ogół skuteczne tylko do transportu i przechowywania części w magazynie. Wysoka temperatura ciepła i wilgoś powoduje powstawanie korozji na tarczach i zmniejszenie również skuteczność produktu. Tarcze Centric Premium nie mają problemu z korozją.

ABY ZNALEŹĆ PRODUKT DO SWOJEGO SAMOCHODU SKORZYSTAJ Z WYSZUKIWARKI POWYŻEJ: MARKA>MODEL>SILNIK>ROCZNIKI>TARCZE HAMULCOWE

Podwójna obróbka tarcz - idealne od początku

Tarcze hamulcowe Centric Parts są obrabiana procesem szczotkowania powierzchni roboczej tarczy. Co daje owa obróbka? Tarcze są od pierwszych kilometrów idealnie równe. Obustronna obróbka, pozwala uzyskać idealne powierzchnie styku klocka z tarczą, przez co od początku układ hamulcowy jest perfekcyjnie układany. Jego dozowalność jest również perfekcyjna od pierwszych kilometrów.

 

 

 

ZDJĘCIA PORÓWNAWCZE

SZCZOTKOWANA POWIERZCHNIA

(CENTRIC PARTS)

NIEOBROBIONA POWIERZCHNIA

 

Precyzyjne wykończenia w każdym calu Tarcz Centric®

W 100% obrobione, idealnie wytworzone tarcze pozwalaja tarczą hamulcowym Centric Part być najlepszymi tarczami na rynku. Równe powierzchnie powodują brak wibracji i idealną prace tarczy. Precyzja dosłownie w każdym calu przekłada się na dobre hamulce.

 

TARCZA OBROBIONA MASZYNOWO

(CENTRIC PARTS)

 

BEZ DODATKOWEJ OBRÓBKI

 

 
 

Symetryczna wentylacja tarczy

Niewiele firm przykłada sie do szczegółów takich jak wewnętrzna część wentylacji tarczy hamulcowej. Centric Parts oczyszcza i wyrównuje swoje tarcze hamulcowe również w miejscu gdzie powietrze chłodzi tarcze, czyli wewnącz tarczy w kanałach wentylacyjnych. Dzięki takiej obróbce tarcza hamulcowa jeszcze lepiej jest chłodzona i osiąga skuteczność szybciej.

Symetryczna obróbka

(CENTRIC PARTS)

Standardowa obróbka

 

 

 


 
 

Śledź nas na Facebooku