Marka

Model

Silnik (Rocznik)


O producencie

Firma Otto Zimmermann GmbH od ponad 50 lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości komponentów dla przemysłu motoryzacyjnego. Produkty te przeznaczone są zarówno dla producentów pojazdów jak i do sprzedaży bezpośredniej. Przeniesienie firmy w nową lokalizację, do Sinsheim, w 1990 roku było punktem zwrotnym w historii przedsiębiorstwa. Od tego czasu Zimmermann powiększył swoje zaplecze produkcyjne i powierzchnię magazynową do 11 tysięcy metrów kwadratowych. Program produkcji to ponad 1000 różnych elementów układu hamulcowego, które są eksportowane i sprzedawane w 60 różnych krajach. Najwyższą jakość i niezawodność zapewnia w pełni zautomatyzowana linia produkcyjna, oraz najnowocześniejsza kontrola jakości. Wszystkie części były testowane w ekstremalnych warunkach dlatego firma Zimmermann może zagwarantować najwyższą jakość swoich produktów. Potwierdza to ponad 250 referencji TÜV.

Tarcze Zimmerman Coat Z

Tarcze hamulcowe firmy Zimmerman dobrej jakości niemieckie tarcze hamulcowe które cechują się dużą wytrzymałością. Uznawane przez nas i naszych Klientów za bardzo wysokiej jakości zamienniki oryginalnych hamulców. Dodatkowo tarcze hamulcowe Zimmermann Coat Z są stosunkowo nie drogie. Otrzymujemy znakomitą jakość w dobrej cenie: Jakie są zalety tarcz hamulcowych Zimemrmann?

- pokrycie antykorozyjne
- wysoka zawartość węgla
- dobry stosunek ceny do jakości
- wyjątkowa dbałość o jakość

Tarcze hamulcowe Zimmermann SPORT Coat Z

Tarcze hamulcowe Zimmermann Sport Coat Z podobnie jak seria Coat Z to dobrej jakości tarcze hamulcowe. Są bardzo wytrzymałe dzięki dużej zawartości węgla w stopie. Jedne z tańszych tarcz nawiercanych na rynku które mają bardzo wysoką jakość. Co otrzymujemy wybierając tarcze Zimmermann Sport Coat Z?

- przewiercane tarcze
- pokrycie antykorozyjne
- wysoka zawartość węgla
- dobry stosunek ceny do jakości
- wyjątkowa dbałość o jakość


Śledź nas na Facebooku