Marka

Model

Silnik (Rocznik)

TARCZE HAMULCOWE |  Szukasz nacinanych i nawiercanych tarcz? Dobrze trafiłeś!.

TARCZE HAMULCOWE |  StopTech® nacinane, nawiercane oraz nawiercane+naicnane sportowe tarcze hamulcowe.

Producenci StopTech® uważają, że hamulce muszą być proporcjonalnie tak dobre jak wyglądają. Kilka serii firmy StopTech® zostały podzielone na odpowienio z uwagii na skuteczność i parametry następującymi oznaczeniami (prefiks 126) nacinane, nawiercone (prefiks 128) oraz wiercone + nacinane (prefiks 127). Jest to pełna gama tarcz hamulcowych StopTech.

Tarcze hamulcowe StopTech® nacinane, nawiercane i nawiercae+nacinane zapobiegać szkleniu sie klocka hamulcowego, dodtkowo z wysokiej jakości klockiem podnoszą w dużym stopniu skuteczność hamulca.

Każda tarcza serii StopTech® jest produkowana z wysokiej jakości żeliwa Centric Parts® i wykańczana specjalną powłoką e-coated dla odporności na korozję.

ABY ZNALEŹĆ PRODUKT DO SWOJEGO SAMOCHODU SKORZYSTAJ Z WYSZUKIWARKI POWYŻEJ: MARKA>MODEL>SILNIK>ROCZNIKI>TARCZE HAMULCOWE SPORT

 

 

TARCZE HAMULCOWE |  Zaprojektowane tak, aby dobrze wyglądać i dobrze hamować 


StopTech® sportowe itarcze hamulcowe świetnie wyglądają i świetnie hamują, pomagają uzyskać doskonały hamulec i co bardzo ważne odporny na przegrzewnie. Zestaw tarcz StopTech® zdobyły uznanie nie tylko w świecie tuningu. Tarcze hamulcowe StopTech to produkty które mają bardzo szerokie zastosowanie w motorsporcie na całym świecie.

 

TARCZE HAMULCOWE |  E-Coated - precyzyjne wykończenie tarcz

 

Większość tarcz StopTech®Sport wykończonych jest specjalną powłoką e coat po wewnętrznej stronie dzwona oraz po zewnętrznej stronie. E-powłoka jest lepsza od innych powłok stosowanych w produkcji tarcz poniważ jest tak zaprojektowana , aby wytrzymywać bez namniejszego uszczerbku 400 godzin eksploatacji w warunkach słonej wody i zimna bez efektu korozji. Jest to szczególnie ważne na obu powierzchniach montażowych dzwona tarczy hamulcowej, w którym styka się z piasty. Gromadzenie się rdzy w tych miejscach może powodować odkształcenia tarcz hamulcowych.

 

TARCZE HAMULCOWE |  MOC stopów metali StopTech

Metalurgia Alloy jest wyłącznym cechą tarcz StopTech®rotors. StopTech specjalnie zwiększył w swoich tarczach zawartości węgla, molibdenu oraz zmienił sposób obróbki metalurgicznej i odlewniczej tak aby maksymalnie zminimalizować gromadzenie temperatury przez tarczę. Wszystko po to, aby tarcza pracowała symetrycznie i bez wibracji. Tarcze hamulcowe StopTech w większości modeli posiadają unikalną szczelinę wentylacyjną. Takie rozwiązania są wyjątkiem na sklę światową i stawiają firmę StopTech na szczycie osiągnieć technologicznych układów hamulcowych.

 

ABY ZNALEŹĆ PRODUKT DO SWOJEGO SAMOCHODU SKORZYSTAJ Z WYSZUKIWARKI POWYŻEJ: MARKA>MODEL>SILNIK>ROCZNIKI>TARCZE HAMULCOWE SPORT

 

 

Śledź nas na Facebooku