Marka

Model

Silnik

Rocznik

Produkt


GODZINY OTWARCIA:
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK
8:00–18:00

SOBOTA
8:00-18:00


 

Producenci

Zasady wysyłki zamówionego towaru:

Dostawy są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności. Towar wysyłany jest na terenie Polski, Europy oraz po wcześniejszym uzgodnieniu do innych państw Kurierem lub Pocztą Polską.
Wysyłka za granicę realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz Kurierem DPD jako przesyłka ekonomiczna lub lotnicza.

Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty transportu mogą ulec zmianie ze względu na wagę przesyłki lub ilość zamówionych towarów. Zalecamy zakup kilka produktów w jednym koszyku by uniknąć powielania kosztów transportu.

Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony.
Prosimy o sprawdzenie przy otrzymaniu przesyłki, czy towar nie została naruszona podczas transportu.

Cena za wysyłkę danego towaru, widoczna jest podczas dokonywania zakupu i waha się od 10zł do 20zł brutto w zależności od wagi i sposobu realizacji zamówienia.

Usługa standardowa zagraniczna, bazująca na sieci połączeń drogowych.

Przesyłki DPD CLASSIC docierają do odbiorców w 30 krajach Europy w ciągu 2 – 5 dni. DPD zapewnia ich sprawne wysłanie, a także możliwość sprawdzania statusu przesyłki online. Dodatkowe opcje dostosowane do potrzeb gwarantują najlepszy dobór rozwiązań w zakresie międzynarodowych usług przewozowych.


Śledź nas na Facebooku