Make

Model

Engine (Year)


wrz 23, 2019 0 Comments Wiadomości produktowe views (1064)
Tarcze hamulcowe MIKODA - czy warto?
Bardzo często nasi Klienci pytają nas o dobre i tanie hamulce. Bardzo trudno znaleźć bardzo dobre produkty i tanie. Tarcze hamulcowe, które są poddawane wielu procesom podczas produkcji muszą mieć wysoką cenę. Jest jednak producent tarcz hamulcowych, producent z naszego rynku który zasługuje na uwagę.
mar 10, 2019 0 Comments Porady ogólne views (1514)
Tarcze hamulcowe do OPEL INSIGNIA - które
Tarcze hamulcowe do OPEL INSIGNIA - które wybrać?
mar 6, 2019 1 Comments Wiadomości produktowe views (2685)
Klocki hamulcowe Brembo Xtra
Firmy Brembo nie trzeba raczej nikomu przedstawiać. Jako producent układów hamulcowych do sportu i samochodów seryjnych jest rozpoznawany właściwie wszędzie. Brembo jest również najstarszym producentem układów hamulowych. Ale tyle o historii. Obecnie firma Brembo wprowadziła nowy rodzaj klocków hamulcowych do oferty.
paź 17, 2018 1 Comments Wiadomości produktowe views (1209)
Hamulce EBC Brakes Apollo Balanced Brake
Zestaw hamulcowy Brake Kits (Balanced Brake Kits™) zaprojektowany i wyprodukowany w 100% w Wielkiej Brytanii. Hamulce EBC posiadają najnowsze wysokowydajne 4-tłokowe zaciski hamulcowe, które wytwarzane są z najwyższej jakości materiałów. Udoskonalone działanie i wygląd sprawiają, że najbardziej wymagający kierowcy będą usatysfakcjonowani wysoką precyzją hamowania w ruchu ulicznym, a także na torze wyścigowym. To, co odróżnia nasze hamulce od inny
maj 28, 2018 0 Comments Porady ogólne views (3733)
Klocki hamulcowe Mazda 6 GJ tył
Klocki hamulcowe Mazda 6 GJ tył elektryczny ręczny, Wzmacniane klocki Yellowstuff EBC Brakes
lut 7, 2018 0 Comments Wiadomości produktowe views (2762)
Tarcze hamulcowe Ford Focus RS 350mm już
Ford Focus 3 RS to świetny samochód. Dobrze wygląda dobrze się spisuje na ciasnych zakrętach i przyspiesza równie dobrze. Eksploatacja tego samochodu nie jest jednak zbyt tania a dostępność części np. tarcz hamulcowych jest bardzo słaba. Wielu producentów tarcz hamulcowych powoli wprowadza do katalogów tarcze hamulcowe do Forda Focus RS3 350mm przód, ale cały czas nie ma ich jeszcze w produkcji a jedynie na papierze w katalogu.
lis 20, 2017 0 Comments Uszkodzenia hamulców views (3472)
Piszczące hamulce oraz piszczące klocki
Układ hamulcowy to teoretycznie jeden z prostszych systemów w samochodzie. Okazuje się jednak, że tylko w teorii. Gdy zagłębimy się w budowę tarcz hamulcowych, zacisków czy klocków hamulcowych, stwierdzimy, że to dużo bardziej skomplikowane, niż początkowo sądziliśmy. Na dobrą, komfortową pracę układu hamulcowego składa się wiele czynników. W tym krótkim artykule chcielibyśmy poruszyć temat komfortu jazdy i piszczenia klocków hamulcowych. Dlacz
wrz 11, 2017 0 Comments Wiadomości produktowe views (6711)
Tarcze hamulcowe Rotinger
Tarcze hamulcowe to podstawowy element układu hamulcowego i na pewno jeden z najważniejszych. Jeśli już posiadamy dobre klocki hamulcowe i zastanawiamy się jakie tarcze wybrać, ale poszukujemy czegoś co dobrze wygląda, jest dobrej jakości to powinniśmy szukać produktu nie o przeznaczeniu sportowym, ale produktu z grupy OEM+. Do takiej grupy należy polski producent Rotinger. Postanowiliśmy zaprezentować produkty tego producenta w poniższym teście.
cze 26, 2017 0 Comments Porady ogólne views (8723)
Tarcze i klocki hamulcowe do Opla Insignia
Jeśli mówimy o dobrych hamulcach to zawsze musimy wiedzieć, że należy je odpowiednio dobrać do stylu jazdy kierowcy i samego samochodu. Zmiana tarcz hamulcowych na nacinane, czy nawiercane nie spowoduje dużej poprawy skuteczności hamulca jeśli nie zadbamy o cały układ hamulcowy. Częstym problemem w niektórych markach i modelach samochodów jest odkształcanie się tarcz hamulcowych, które wibrują i odczuwamy bicie na kierownicy. Do samochodów które
kwi 19, 2017 0 Comments Porady ogólne views (1)
Tarcze hamulcowe i czystość montażu – jak
Wszystkie produkty TAROX zaleca się montować przez zaufanego mechanika, jednakże wiele osób może zadbać o modernizację hamulców w domu. Dobrze wyposażony garaż domowy i doświadczenie w systemach hamulcowych mogą pozwolić zamontować tarcze w swoim samochodzie. Jeśli nie jesteś w 100% pewny, że możesz dokonać wymiany tarcz hamulcowych, czy klocków hamulcowych samodzielnie lepiej powierzyć montaż profesjonalnemu mechanikowi.
mar 15, 2017 0 Comments Wiadomości produktowe views (2036)
Alfa Romer 4C z duszą i tarczami Tarox
Tarcze hamulcowe Tarox Bespoke to doskonałe rozwiązanie do sportowych samochodów. Są bardzo wytrzymałe i odporne przegrzanie.
sty 30, 2017 0 Comments Wiadomości produktowe views (2347)
Zestawy hamulcowe EBC Brake wprowadza BIG
Znana od wielu lat na rynku hamulcowym firma EBC Brakes, szykuje małą rewolucję. Od zawsz kojarzona z tuningiem i w mniejszym stopniu ze sportem samochodowym, EBC Brakes postanawia wprowadzić zaciski monolityczne i zestawy Big Brakes Kit. Do tej pory EBC Brakes posiadało bardzo szeroką ofertę klocków hamulcowych w różnych mieszankach, brakowało jednak rozwiązań na tor. W odpowiedzi na potrzeby rynku angielski producent stworzył pierwsze modele za
sty 19, 2017 1 Comments Wiadomości produktowe views (2301)
Breck wprowadza nową linię klocków
Samochody klasy premium kupowane są nie tylko ze względu na prestiż danej marki, ale również zastosowane w nich najnowocześniejsze technologie, które mają bezpośrednie przełożenie na bezpieczeństwo oraz szeroko pojęty komfort podróży. Wiele tego rodzaju pojazdów oferuje również wysokie osiągi umożliwiające dynamiczną jazdę.
sty 12, 2017 0 Comments Uszkodzenia hamulców views (1970)
Klocki hamulcowe do Audi A6 Allroad i Audi
Wiele razy otrzymywaliśmy zapytania odnośnie do hamulców w Audi A6, A6 Allroad bądź innych pokrewnych z tej serii. Zapytania nie były zwyczajne, trafiali do nas najczęściej klienci którzy sporo przeszli ze swoim Audi.
lis 24, 2016 0 Comments Hamulce StopTech views (2096)
Hamulce StopTech - Big Brake Kits Test
Jeden z najpopularniejszych magazynów na świecie opublikował informacje na temat testu hamulców typu Big Brake Kit jaki wykonała redakcja. Ten niezależny test zaskoczył fanów motoryzacji i motosportu.
paź 27, 2016 0 Comments Porady ogólne views (3049)
Klocki hamulcowe - jakie kupić klocki?
Zastanawialiście się kiedyś nad tym jakie klocki hamulcowe wybrać, a gdy już dochodziło do wyboru nie wiedzieliście do końca czym się sugerować? Cena? Jakość? Układ hamulcowy jest bez wątpienia elementem najważniejszym. Hamulce muszą być dobre.
paź 19, 2016 1 Comments Porady ogólne views (3049)
Hamulce do Fiata Freemont Grand Voyagera
Samochód wygodny, bezpieczny dość szybki i bardzo przestronny. Charakterystyka idealnie opisująca co raz popularniejsze na naszych drogach samochody takie jak Chrysler Grand Voyager, Lancia Voyager, Dodge Journey czy Fiat Freemont. Do grupy tych samochodów oczywiście trzeba dodać informację, że są to samochody premium biznes.
paź 14, 2016 0 Comments Porady ogólne views (2875)
Trochę osiągnieć PB Brakes
Firma PB Brakes niedawno pojawiła się w naszej ofercie. Oto kilka potwierdzeń tego, czy te produkty mogą być stosowane w tuningu, motosporcie i na ulicy.
paź 13, 2016 7 Comments Uszkodzenia hamulców views (10061)
Tarcze i klocki do Mazdy 6 GJ - problemy!
Mazda 6 GJ to piękny samochód. Jej linia i wyważone proporcje powodują, że wielu kierowców zwraca na ten samochód uwagę. Wielu również chce go posiada, a wielu posiada. Co z tą trzecią grupą?
paź 14, 2016 0 Comments Porady ogólne views (3417)
Regulacja hamulców rowerowych
Regulacja hamulców rowerowych
paź 14, 2016 0 Comments Porady ogólne views (2319)
Gdzie wymienić hamulce w samochodzie?
Jeżeli samochód jest regularnie serwisowany, może się zdarzyć, że podczas przeglądu mechanik zaproponuje ...
paź 13, 2016 0 Comments Porady ogólne views (3253)
Kiedy zmienić płyn hamulcowy?
Każdy na pewno zastanawiał się kiedy należy wymienić płyn hamulcowy i jak sprawdzić jego właściwości .

Follow us on Facebook