Make

Model

Engine (Year)


Hawk Performance HPS

Klocki hamulcowe Hawk Performance HPS, czyli High Performance Street to najbardziej znany i ceniony produkt w całej gamie przeznaczonej do aut seryjnych. Słyną one z natychmiastowej poprawy skuteczności układu hamulcowego deklasując przy tym klocki seryjne w prawie każdej kategorii. Produkują mniej pyłu hamulcowego, są ciche i komfortowe, a do tego delikatne dla tarcz spowalniając ich zużycie oraz zużycie samych klocków nawet do 50%. Wystarczy wspomnieć, że poprawa w działaniu hamulców szacowana jest na 20 do 40% w stosunku do produktów standardowych. Klocki HPS potrafią również pracować w bardzo wysokich temperaturach nie tracąc przy tym swoich właściwości - koniec z brakiem hamulców w górzystym terenie, czy podczas awaryjnego hamowania na autostradzie. Za cenę często niższą od zwykłych zamienników dostępnych w autoryzowanych serwisach otrzymujesz klocki, które pod każdym względem je przewyższają. Montaż Hawk Performance nie wymaga żadnych modyfikacji - wystarczy zastąpić nimi Twoje stare klocki i cieszyć się wydajniejszymi i bezpieczniejszymi hamulcami. Świetnie się sprawdzają zarówno ze standardowymi, gładkimi tarczami jak i sportowymi nacinanymi lub wierconymi. I co ważne, posiadają wszystkie blaszki, czujniki i inne akcesoria, w które wyposażone są klocki oryginalne.

Hawk Performance PC (Ceramic)

Klocki hamulcowe Hawk Performance PC, czyli Performance Ceramic to klocki ceramiczne przeznaczone dla kierowców, którzy poza poprawą bezpieczeństwa stawiają duży nacisk na cichą i komfortową pracę hamulców swojego auta. Słyną one z natychmiastowej poprawy skuteczności układu hamulcowego deklasując przy tym klocki seryjne w prawie każdej kategorii. Produkują znacznie mniej pyłu hamulcowego, są bardzo ciche i komfortowe, a do tego delikatne dla tarcz spowalniając ich zużycie oraz zużycie samych klocków nawet do 40%. Wystarczy wspomnieć, że poprawa w działaniu hamulców szacowana jest na 15 do 30% w stosunku do produktów standardowych. Klocki PC potrafią również pracować w bardzo wysokich temperaturach nie tracąc przy tym swoich właściwości - koniec z brakiem hamulców w górzystym terenie, czy podczas awaryjnego hamowania na autostradzie. Za cenę często niższą od zwykłych zamienników dostępnych w autoryzowanych serwisach otrzymujesz klocki, które pod każdym względem je przewyższają. Montaż Hawk Performance nie wymaga żadnych modyfikacji - wystarczy zastąpić nimi Twoje stare klocki i cieszyć się wydajniejszymi i bezpieczniejszymi hamulcami. Świetnie się sprawdzają zarówno ze standardowymi, gładkimi tarczami jak i sportowymi nacinanymi lub wierconymi. I co ważne, posiadają.

Hawk Performance HP Plus

Klocki hamulcowe Hawk Performance w podtypie HP Plus to dokonały produkt do wypadów na tor i do bardzo mocnych aut używanych na normalnych drogach. Bardzo wysokiwspółczynnik tarcia i odporność nawet na ekstremalne temperatury czynią z tego produktu klasę samą w sobie. Te klocki dadzą Ci mnóstwo radości na torze, i co ważne, zabiorą Cię bezpiecznie z powrotem do domu bez konieczności wymiany klocków po zjechaniu z toru. HP Plus posiadają unikatowy, nigdzie dotąd niespotykany metaliczno-węglowy materiał cierny, który został opracowany przez Hawk Performance aby sprostać najcięższym zastosowaniom. Jest to idealne rozwiązanie problemów z hamulcami każdego sportowego auta. Należy mieć na uwadze, że ze względu na bardzo wysoki współczynnik tarcia klocki te mogą produkować więcej pyłu oraz być głośniejsze przy delikatnym hamowaniu od typowo ulicznych mieszanek Hawk Performance.


Follow us on Facebook